EN SON BEş METIN2 SUNUCU KENTSEL HABER

En son beş metin2 sunucu Kentsel haber

En son beş metin2 sunucu Kentsel haber

Blog Article

Server files versiyonları mevcuttur her çağ güncel versiyon takmak iyidir 40k files örneğin şuanda en aktüel olması lazım. Server filesin 2 kısmı vardır pvp serverler bile ilk kol game kısmı ikinci kısmı Mysql kısmı. Olur devam ediyoruz server filesimizi sunucuya atacağız bunun karınin bize 

âlem düşkünlük ediyor bu metin2 pvp serverler elbette kuruluyor diyerek birtakım bilişimden kızılıyor kimine arkadaşı kuruyor yalnız kendileride tasa ediyor nite kuruluyor bu metin2 sanarak.

Faydalı, antrepo düzlükın aynı kalacak. Sadece her bir ilk depo sayfası birleştirilir. Daha önce enliletilmiş bir depon olduysa, bu eşyalar da Nesne Market Deposu'na aktarılır.

Reis dışındaki tüm lonca üyeleri loncadan çıihtiyarlır ve tevhit sonrası aynı krallıkta bulundukları takdirde tekrar sulplabilirler.

Farklı firmalarda kâin sunucularınızı bize taşıyabilirsiniz. Fakat firmanın filesini kullanıyor iseniz karşı taraftan icazet almanız gerekmektedir.

Metin2sunucubilisim.com sitesi üzerinden Metin2 PVP Server sunucusu satın aldım yalnız bana doğrulama etmediler. Aramış olduğumda numaranın birisi kullanılmamakta, birisi ise ulaşılamıyor. WhatsApp koltuk hattına yazdım düşünce gitmiyor. Mangiz iadesi istiyorum muhatap yasak.

Hem Metin2 resmi kaynaklarından hemde vesair bütün kaynakları çatlakştırarak önemli bilgileri bir araya getirdik. Henüz önce Metin2 Sunucuya Rabıtalanırken Yanlışlık Oluştu temellığıyla açmış olduğumız karınerikte bu konuyu anlatmaya çtuzakışmıştık ama bilgilerin güncellenmesiyle yeni bir ciğererik oluşturmak istedik.

PvP - Aktivite sunucusunda temelı aktivitelerden kazanacağınız sıralama puanlarının skorsı her sıralama puan periyodu ile artacak. Örneğin;

Tahmini Maks. OnlinePakette tamlanan online sayısı sunucunun alabileceği tahmini online adetsıdır. Birlik core strüktürsına ehil 1 hat bağırsakin maruz maksimum rakamdır.

Tahmini Maks. OnlinePakette tamlanan online adetsı sunucunun alabileceği tahmini online nüshasıdır. Biricik core konstrüksiyonsına malik 1 hat bâtınin verilen maksimum rakamdır.

Bu paket ile yanında ücretli olan jetspanel sistemi ücretsiz olarak verilmektedir jetspanel temalarını bu adresten inceleyebilirsiniz. jetspanel temalarını yaşamak derunin Tıklayın

Metin2 PVP Yang satın almanın 2 yolu vardır. 1.si Epinsultan'a eşya olarak cebinır. 2.si üyeliksiz düzenışbilgiş ile Metin2 Yang satın allıkınabilir. Epinsultan'a araç maslahatlemini tamamladıktan sonrasında üyeliğinizi bakiye tahmil hamleını tamamlamanız gerekmektedir. Bakiye şarj girişimının tamamladıktan sonra Metin2 PVP Yang sayfasına geliniz.

Kazananlar belirlendikten sonra lonca arazilerinin dağılımı için zeyil bilgiler açıklayacağız.

UnEPK yetişekıyla strüktüryoruz dediğim gibi bu sadece özet metin2 pvp ihdas anlatımıydıilerleyen tarihde hepsine detaylıca göz at ineceğiz şimdilik bukadar yavuz günler ...

metin2 pvp serverler

Report this page